سایت ایران صنعت
لوگوی سایت ایران صنعت

کــاربر مهمان گـــرامی خوش آمـــدید


آیا قرارداد کی‌روش تمدید می‌شود؟اخبار,اخبار ورزشی

جنجال های چند روز اخیر احتمال ادامه همکاری سرمربی پرتغالی تیم ملی را به پائین ترین حد ممکن رسانده است، ولی هنوز نمی توان با اطمینان در این مورد صحبت کرد.


به گزارش ورزش سه، حرف‌هایی که در ادامه می خوانید، پاسخ صریح مهدی تاج ریاست فدراسیون فوتبال به صحبت هایی است که در مورد اخراج سرمربی تیم ملی فوتبال ایران علیرغم درگیر بودن بازیکنان در کوران رقابت‌ها از سوی برخی منتقدان کی‌روش در فضای مجازی دیده و شنیده می شود؛ درخواستی که رئیس فدراسیون به آن اینگونه پاسخ می دهد:« اگر دوستانی توصیه ای برای تغییر سرمربی دارند، من به عنوان رئیس فدراسیون توصیه‌ای در این زمینه ندارم و اعتقادی هم به این موضوع ندارم؛ ما بهترین شرایط را برای تیم ملی فراهم کردیم و الان باید نتیجه‌اش را ببینیم. پاداش‌های خوب و مناسب و اردوهای مناسب؛ الان وقت تعویض سرمربی یا توصیه برای تغییر سرمربی نیست ! این را به نظرم یا آدم های جاهل می گویند یا آدم های مغرض؛ ما نباید نه جزء آنها باشیم و نه جزء این ها.»

 تاج همچنین در این گفتگوی مهم تلویزیونی به نکته ای اشاره می کند که به عقیده خیلی‌ها معنای مهمی پشتش نهفته است؛ اینکه درباره جنجال های سرمربی تیم ملی مهدی تاج ضمن پذیرش بعد منفی رفتارهای کی روش معتقد است، در صورت ادامه همکاری باید برای این نوع برخوردهای سرمربی تیم ملی، در قراردادی که تنظیم می شود، جرایمی در نظر گرفته شود.

 پس از واکنشی که تاج به حواشی و جنجال های اخیر ایجاد شده از سوی کارلوس کی روش داشت، امروز هم در نشست خبری پیش از دیدار برابر عمان، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در واکنش به پرسش خبرنگاری استرالیایی که از او پرسید، در صورت قهرمانی آیا شانسی برای ادامه حضور او روی نیمکت ایران وجود دارد یا خیر که کی روش پاسخ داد:  بله البته؛ همیشه اگر شما بازی ها را با برد پشت سر بگذارید این احتمال وجود دارد؛ البته ما فردا بازی دشواری داریم و سپس حرف های سرمربی تیم ملی به بازی روز آینده انتقال پیدا کرد.

 این واکنش‌ها در شرایطی مطرح شده که تا روز گذشته جدایی کارلوس کی روش قطعیت داشت و حرف از حضور او در تیم ملی کلمبیا بود، اما حال شرایط تغییر کرده است.

 در این بین توئیت مازیار ناظمی مدیر روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان به خوبی گویای موضع این وزارت در خصوص ادامه همکاری با کی روش است؛ ناظمی با انتشار پستی در توئیتر خود و بازگویی داستان ضحاک به کنایه می گوید، باید دوران حضور کی روش در فوتبال ایران و به نوعی استیلای او بر فوتبال ایران هرچه زودتر خاتمه یابد.

اخبار,اخبار ورزشی

نگاهی به فضای مجازی حکم به متضاد بودن آرا و عقاید در مورد ماندن یا نماندن کی روش می‌دهد؛ فضایی که این روزها به مکانی برای مجادله منتقدان و حامیان سرمربی پرتغالی بدل شده؛ تاج به عنوان مهم ترین شخص فدراسیون فوتبال به طور واضح در مورد ادامه همکاری و تمدید قرارداد کی روش صحبت نمی کند، اما اگر موضع مازیار ناظمی به عنوان مدیر روابط عمومی این وزارتخانه را موضع شخص وزیر در نظر بگیریم، با توجه به مصاحبه های تند سرمربی پرتغالی خواهان جدایی بی قید و شرط او هستند و البته خود مربی پرتغالی هم احتمال ادامه همکاری در صورت کسب قهرمانی در امارات را رد نمی کند.

 حالا و با تمام این تفاسیر و در شرایطی که شاید خیلی ها کار کی روش با تیم ملی پس از 8 سال حضور در فوتبال ایران را تمام شده بدانند، به نظر و با توجه به عدم موضوع گیری رسمی وزیر ورزش، همه چیز منوط به نتایجی خواهد بود که تیم ملی در جام ملت ها کسب خواهد کرد؛ نتایجی که در صورت قهرمانی می تواند حکم به ادامه حضور سرمربی جنجالی پرتغالی تیم ملی بدهد.

تاریخ ارسال :  1397/10/30     
تعداد مشاهده :35

حربه‌های کارلوس مقابل بزرگان قاره/ کی‌روش همه را گیج کرد!اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,کارلوس

شاید از اینجا به بعد جام کی روش کمی دستش را رو کند و کم کم مهره هایی را بازی دهد که بیشتر روی حضورشان در ترکیب ایران نظر دارد. البته شاید در بازی عمان هم او دوباره تغییرات داشته باشد و بازیکنانی را به زمین بفرستد که دوباره همه را گیج کند.

 به گزارش دنیای ورزش تورنتو؛ بعد از بازی عراق، پیش از ترک میکس زون ورزشگاه بازیکنان تیم ملی همه با روحیه درباره آینده حرف می زنند. این شبیه به چیزی نیست که بعضی از مردم فکر می کنند. بعد از تساوی مقابل عراق بعضی از هواداران نگران شدند. یکی مثل مهدوی کیا هم به کی روش  و بازیکنان کنایه زد. اما فارغ از اینها، بازیکنان تیم‌ملی با روحیه درباره آینده و این جام حرف می‌زدند. از امید ابراهیمی بگیرید تا سردار و مهدی طارمی و دیگر بازیکنان. از مرتضی پورعلی گنجی که سوال کردیم گفت اتفاقا تیم بد بازی نکرد. او تاکید داشت شرایط تیم خوب است. 

 کی‌روش در بازی عراق کاری کرد که دوباره همه گیج شدند. او باز هم دستش را رو نکرد. تصمیم گرفت در ترکیب تیمش دست ببرد تا واقعا همه را گیج کند. کی روش از اول جام حتی خبرنگاران ایرانی را هم گیج کرده است، به شکلی که حالا کسی واقعا نمی تواند بفهمد او چه ترکیبی را داخل زمین می فرستد. مثلا طارمی، اشکان و ترابی در دیدار عراق روی نیمکت بودند. حتی مرتضی پورعلی‌گنجی هم بیرون نشست. حضور روزبه چشمی در خط هافبک هم از آن تغییرات ناگهانی بود.

 بنابراین کسی نمی تواند بفهمد واقعا در سر کی روش چه می گذرد. او دستش را رو نکرده و برای مربیان دیگر، این مسئله یک ابهام بزرگ است. کی روش بارها و بارها در این جام تاکید کرد 23 بازیکن دارد که هر کدام می توانند بازی کنند. وقتی از طارمی هم در این باره سوال کردیم اینطور جواب داد: «باور کنید ما اینجا بازیکن فیکس و ذخیره نداریم.

 همه در یک لول هستیم و به خاطر همین کی روش هرکس را بازی دهد فرقی ندارد.» حالا شاید از اینجا به بعد جام کی روش کمی دستش را رو کند و کم کم مهره هایی را بازی دهد که بیشتر روی حضورشان در ترکیب ایران نظر دارد. البته شاید در بازی عمان هم او دوباره تغییرات داشته باشد ولی از آن بازی به بعد-در صورت صعود-ترکیب اصلی‌اش را روانه زمین کند. تا اینجای جام فعلا ایران و ترکیبش برای همه ناشناخته مانده است.

تاریخ ارسال :  1397/10/29     
تعداد مشاهده :23

کی روش: آماده سازی خوبی داشتیم/ 4 سال قبل بازی بین ایران و آقای ویلیامز بود


اخبار,اخبار ورزشی,کی روش و شجاعی

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: اگر یک بازی در جهان باشد که هر دو تیم با آرامش کامل بخواهند از آن لذت ببرند دیدار فردا است.


به گزارش فارس، کارلوس کی روش در نشست خبری پیش از دیدار ایران و عراق در خصوص مسابقه فردای تیمش اظهار داشت: خوشبختانه آماده سازی خوبی داشتیم، مهمترین مطلب استراحت بعد از این 2 بازی اول بود که این اتفاق رخ داد.


 فردا دو تیم با آرامش کامل از بازی لذت می برند

کی روش در پاسخ به این سوال که آیا این بازی حساس است گفت: اگر یک بازی در جهان باشد که هر دو تیم با آرامش کامل بخواهند از آن لذت ببرند دیدار فردا است چون هر دو تیم صعود کردند. قبل از شروع بازی ها با 3 تیم بازی داشتیم که 2 تای آن برگزار شده و فردا فقط با عراق بازی می کنیم. دلیلی نمی بینم که بازی فردا حساس باشد و مطمئنا هر دو تیم با آرامش کامل به مصاف یکدیگر خواهند رفت.


 من عاشق کسانی هستم که از من انتقاد می‌کنند

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران  در پاسخ به سوال خبرنگار عرب زبان سایت فیفا مبنی بر اینکه هنوز یکی از مربیان باشگاه های بزرگ ایران در حال انتقاد از شما هستند گفت: من عاشق کسانی هستم که از من انتقاد می کنند چون آنها باعث شهرت بیشتر من می شوند و به صورت رایگان برای من کار می کنند. طبیعی است که از این انتقادات لذت ببرم.


 از بعد تاریخچه 3 تیم مدعی قهرمانی هستند

وی در پاسخ به سوال همان خبرنگار مبنی بر اینکه کی روش پیش از این گفته بود استرالیا، ایران، عراق و کره مدعی قهرمانی هستند گفت: شما اگر برای فیفا کار می کنید باید با دقت بیشتری صحبت های من را رصد کنید چون من هرگز این حرف را نزدم. ولی من از بعد تاریخچه فوتبالی گفتم که 3 مدعی ژاپن، کره و استرالیا هستند چون قهرمان جام ملت های قبلی هم یکی از این سه تیم بود. من مدعی شدم کشورهای دیگر مثل ایران، عربستان، چین، ازبکستان و عراق  تلاش می کنند که به این تیم ها برسند.


 باخت قبلی به عراق مثل استخوان در گلویم است

خبرنگاری گفت 4 سال قبل در همین ورزشگاه بازی را با نتیجه 2 بر یک به عراق باخت و آیا این موضوع ذهن شما را درگیر نمی کند که کی روش پاسخ داد: این باخت مثل استخوان در گلوی من باقی مانده است، بازی 4 سال قبل بین ایران و عراق نبود و در واقع بین ایران و داور آقای ویلیامز بود! هر 2 تیم تلاش می کنند مسابقه فردا را با رویا تمام کنند. عراق تیم خوبی دارد که بازیکنانش فیزیک خوبی دارند، فردا مطمئنا یک برنده داریم و آن هواداران ایران و عراق خواهند بود.


 فکر به مسیر طولانی کار را سخت می کند

سرمربی تیم ملی ایران در خصوص اینکه حالا که مرحله مقدماتی به پایان رسیده نظرش در مورد مسیر ایران در راه قهرمانی چیست گفت:مطمئنا مسیر طولانی داریم، همیشه به بازیکنان می گویم اگر به مسیر طولانی فکر کنیم کار سخت می شود.اگر قرار است به چپ برویم باید این کار را انجام بدهیم اگر قرار است به راست بپیچیم باید این کار را انجام دهیم.تمام تمرکز ما روی بازی بعد است، یکسری بازیکنان ما نیاز دارند بازی کنند و یکسری هم داریم که باید آماده تر شوند. ما با نگاه به مسیر جلو، راهمان را ادامه می دهیم.


 شجاعی: 4 سال قبل جزییات باعث شد از مسابقات کنار برویم/ دیگر این اتفاقات نمی‌افتد

مسعود شجاعی در نشست خبری پیش از بازی با عراق اظهار داشت:ما هم خوشبختانه استراحت خوبی داشتیم و بعد از آن خود را برای بازی با عراق که مهم هم هست آماده کردیم.

 شجاعی در پاسخ به این سوال که با توجه به تجربه تلخ جام ملت های آسیا قبل چه صحبتی با بازیکنان تیم ملی دارد گفت: چیزی که در این چند سال اجرا کرده ایم این است که در طول بازی تمرکز کنیم. در این مورد خاص فقط می توانم بگویم که وقتی یک فرد چیز مهمی در دستش دارد نباید اجازه بدهد آن را راحت از او بگیرند، من این را از کی روش یاد گرفته ام. در بازی 4 سال پیش این اتفاق افتاد و جزئیات باعث شد از مسابقات کنار برویم و مطمئنا به این جزئیات خیلی در این جام توجه می کنیم و اتفاقات قبل دیگر برای ما رخ نخواهد داد.

تاریخ ارسال :  1397/10/26     
تعداد مشاهده :20

سرمربی تیم ملی فوتبال هند استعفا کرداخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

استیون کونستانتین از سمت سرمربیگری تیم ملی فوتبال هند پس از پایان مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا استعفا کرد.

به گزارش تسنیم، تیم ملی فوتبال هند امشب (دوشنبه) در آخرین بازی خود از گروه A جام ملت‌های آسیا با نتیجه یک بر صفر مغلوب بحرین شد و با 3 امتیاز در قعر جدول رده‌بندی جای گرفت.

 استیون کونستانتین، سرمربی انگلیسی تیم ملی فوتبال هند در نشست خبری پس از بازی با بحرین گفت: من از 4 سال قبل در تیم ملی فوتبال هند فعالیت می‌کنم و هدفم از همان روز نخست حضور در جام ملت‌های آسیا بود که این اتفاق رخ داد و ما در جمع 24 تیم نهایی این رقابت‌ها قرار گرفتیم.

 وی افزود: من به طور بسیار خاصی به بازیکنان تیم ملی فوتبال هند که تمام توان خود را در جام ملت‌های آسیا نشان دادند افتخار می‌کنم. همچنین قدردان فدراسیون فوتبال هند نیز به خاطر حمایت‌هایشان هستم. فکر می‌کنم دوره کاری من در تیم ملی فوتبال هند به پایان رسید و آن چیزی را که از من خواسته بودند انجام دادم. زمانی برای حرکتم به جای دیگری فرا رسیده است.

تاریخ ارسال :  1397/10/25     
تعداد مشاهده :15


دکتر کریگ ،عضو ناشناخته تیم ملی فوتبال ایران کیست؟


دو دهه بعد از پیروزی حماسی ایران بر استرالیا در ملبورن و صعود ایران به جام جهانی، حالا یک مربی بدنسازی استرالیایی، کریگ دانکن، برای رقیب بزرگ کشورش در آسیا، ایران، کار می‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از استعفای انگه پوستکوگلو سرمربی سابق استرالیا، از کریگ دانکن، مربی بدنسازی مشهور و شناخته‌شده‌ی فوتبال این کشور به  عنوان یکی از گزینه‌های اصلی جایگزین او یاد می‌شد. ولی دکتر کریگ دانکن مقصد دیگری را انتخاب کرد و به کادر فنی تیم ملی ایران که با هدایت کارلوس کی‌روش پرتغالی فعالیت می‌کند پیوست. ایران بعد از نسل طلایی‌ای که با شکست ساکروها در ملبورن به جام جهانی صعود کرد، حالا یکی دیگر از نسل‌های طلایی فوتبال خود را در تیم ملی می‌بیند. اما ایرانی‌ها 43 سال است که قهرمان جام ملتها نشده‌اند و به فینال رقابتها راه نیافته‌اند.

دکتر کریگ ،عضو ناشناخته تیم ملی فوتبال ایران کیست؟

 شاید به همین علت بوده که کارلوس کی‌روش تصمیم گرفته از دکتر کریگ دانکن، یکی از مشهورترین دانشمندان علوم ورزشی استرالیا دعوت به همکاری کند. دانکن با ارائه یک برنامه فشرده به کی‌روش از آمادگی جسمانی، علوم ورزشی، و توانبخشی حرکتی، برای رساندن بازیکنان تیم ملی ایران به حداکثر آمادگی بدنی تلاش کرده است.

دانکن البته قبول دارد که کار کردن برای تیمی مثل ایران که رقیب بزرگ و سنتی کشورش است، برای او به عنوان یک استرالیایی، دشوار بوده است. دانکن به روزنامه استرالیایی هرالد گفت:" آن روز در ملبورن را خیلی خوب به یاد دارم. آن روز از اینکه نتوانستیم به جام جهانی صعود کنیم واقعا ناراحت بودم. ولی آن ماجرا به پروژه‌ای که این روزها در تیم ملی ایران به عهده دارم هیچ ارتباطی ندارد".

با اینکه ایران و استرالیا بعد از آن روز بزرگ در ملبورن، تا کنون در کمال شگفتی در رقابتهای آسیایی با هم روبرو نشده‌اند ولی ساندی مورنینگ هرالد، روزنامه استرالیایی، مدعی است هواداران استرالیایی خیلی دوست دارند این بار تیم‌شان با ایران در جام ملتها مصاف دهد تا شاید بتواند انتقام شکست بزرگ ملبورن را از ایرانی‌ها بگیرد.

 کریگ دانکن با ستایش از کارلوس کی‌روش می‌گوید:" توجه کی‌روش به جزئیات، اخلاق حرفه‌ای او و هوش و ذکاوتی که دارد واقعا منحصربفرد است. کار کردن با او برای من تجربه‌ای واقعا لذت‌بخش است".

 دکتر کریگ ،عضو ناشناخته تیم ملی فوتبال ایران کیست؟

 در صورت تقابل ایران و استرالیا در جام ملتهای آسیا، ساکروها روی کاغذ شانس کمتری برای پیروزی خواهند داشت. تیم ملی ایران این روزها در اوج آمادگی به سر می‌برد و با پیروزی مقتدرانه 5-0 مقابل یمن در اولین بازی خود در امارات نشان داد عزمش را برای قهرمانی جزم کرده است. ایرانی‌ها در بازی بعدی‌شان شنبه در ابوظبی به مصاف ویتنامی که به سرعت در حال پیشرفت است خواهند رف.

 کریگ دانکن در پاسخ به سوالی درباره احتمال تقابل ایران و استرالیا در جام ملتها می‌گوید:" شکی نیست که کشور من استرالیا است. ولی من تمام حواسم را به کاری که به عهده‌ام گذاشته شده و وظیفه دارم انجامش بدهم معطوف کرده‌ام. هیچکس نمی‌تواند تجربه‌های گذشته من در استرالیا را پاک کند ولی فوتبال یک بازی جهانی است و همیشه سرشار از چالش‌های تازه است".

تاریخ ارسال :  1397/10/21     
تعداد مشاهده :20

 

آمار بازدید ها


وبگو | نمایش آمار بازدیدها بدون دیتابیس
» بازدید امروز: 1271
» بازدید دیروز: 6022
» افراد آنلاین این بخش: 26
» ورودی امروز موتور های جستجو: 315
» ورودی دیروز موتور های جستجو: 1499
» بازدید کل: 2059509

مجوز تجارت الکترونیک


مجوز تجارت الکترونیک

مجوز رسانه بر خط


logo-samandehi

ایران صنعت در شبکه های اجتماعی


پرداخت آنلاین شبکه اجتماعی یوتیوبشبکه اجتماعی تویترشبکه اجتماعی فیس بوک
رنگینگ سایت ایران صنعت
pr checker

ایران صنعت: 09106978820


تاریخ :1397/11/02  ساعت:  09:56:15

تمامي كالاها و خدمات اين سایت، داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران صنعت میباشد.