اخبارحوادث
سایت ایران صنعت

کــاربر مهمان گـــرامی خوش آمـــدیدلوگوی سایت ایران صنعت

مجموعه حوادثی که سال ها پیش در پایتخت اتفاق افتاد

اخبار,اخبار حوادث

متهم جنایت کردکوی به گرگان فرستاده شد

‌‌‌‌‌پدر فرناز نوعروس مقتول، پیرامون زندگی فرزند و دامادش حقایقی را بیان کرد. به دنبال قتل نو عروس تهرانی که پنجشنبه گذشته در کردکوی به طرز فجیعی به دست همسر جوانش صورت گرفت دیروز محمد افشاری پدر مقتول حقایقی را در مورد زندگی متهم به قتل و مقتول در اختیار اطلاعات گذاشت.افشار در این مورد گفت: چنگیز از چند سال قبل با برادر فرناز همکلاس بود. آن‌ها در دانشکده فنی دانشگاه تهران تحصیل می‌کردند. چنگیز گاهی اوقات همراه پسرم به منزل ما می‌آمد در همین رفت و آمدها چنگیز به فرناز علاقه‌مند شد و گفت تصمیم دارد با او ازدواج کند. من پس از تحقیق متوجه شدم فرناز نیز به چنگیز علاقمند است به همین جهت مانع این کار نشدم ولی چون خوشبختی فرناز برایم مهم بود برای تحقیق بیشتر در مورد خانواده چنگیز به زادگاهش رفتم.

 ازدواج با عشق

آن دو در تیرماه سال‌جاری ازدواج کردند من در این مدت علاقه زیادی به چنگیز پیدا کردم و او را مثل پسر خودم دوست داشتم. حتی چون آن‌ها برای سکونت خود نتوانستند خانه‌ای اجاره کنند من طبقه دوم خانه‌ای را که پسرم در آنجا زندگی می‌کند، در اختیارشان گذاشتم. شدت علاقه این زن و شوهر برای ما نمونه بود. آنها یک زن و شوهر کامل و خوشبخت بودند. چنگیز تصمیم گرفت برای دیدن پدر و مادرش به کردکوی برود لذا موضوع را با فرناز در میان گذاشت. فرناز هم تصمیم گرفت همراه با چنگیز به آنجا برود. به همین جهت روز هشتم شهریور ماه آن دو همراه با برادر کوچکتر چنگیز به کردکوی رفتند. چند روز پس از رفتن آنها به کردکوی دخترم با من تلفنی تماس گرفت و گفت در اینجا به ما خیلی خوش می‌گذرد ولی چون مرخصی نداریم قصد داریم به تهران بازگردیم.

 دخترم افزود چون در اینجا اتوبوس کم است به محض اینکه اتوبوس پیدا کنیم به تهران باز می‌گردیم. بعد از این تماس تلفنی دیگر اطلاعی از آن‌ها نداشتیم تا اینکه روز پنجشنبه به ما خبر دادند چنگیز با 17 ضربه تبر فرناز را به قتل رسانده است. با شنیدن این خبر که برای خانواده غیرمنتظره بود همه ما شوکه شدیم. خبرنگار ما از کردکوی می‌نویسد: مهندس چنگیز سردارزاده که متهم به قتل همسر جوان خود است از سوی مقامات قضای دستگیر شد و پس از تحقیقات مقدماتی به دادسرای گرگان فرستاده شد. هنوز انگیره جنایت روشن نشده است . متهم در بازجویی‌های مقدمانی گفت: من و همسرم فرناز زن و شوهر خوشبختی بودیم. ما با هم تصمیم گرفتیم دست به خودکشی بزنیم به همین جهت من ابتدا او را با تبر کشتم سپس به قصد کشتن خود سیم برق را به دست‌هایم وصل کردم ولی به علت قطع برق نقشه‌ام عملی نشد.صبح دیروز جسد فرناز که برای معاینه به اداره پزشکی قانونی گرگان منتقل شده بود پس از صدور جواز دفن به افشاری پدر مقتول تحویل داده شد. تحقیقات از سوی مقامات انتظامی و دادگستری ادامه دارد.

 استفاده از طب سنتی، یک پزشک خارجی را به دادسرا کشاند

استفاده از طب سوزنی ریه بیمار را سوراخ کرد و کارش به جراحی رسید.بیمار ایرانی از پزشک خارجی به دادسرای تهران شکایت کرد. یک پزشک خارجی که برای معالجه یک ایرانی از طب سوزنی استفاده کرده بود بنابر شکایت بیمارش تحت تعقیب قرار گرفت. چند روز قبل یک مرد ایرانی علیه یک پزشک خارجی که در ایران طبابت می‌کند به دادسرای تهران شکایت کرد. مرد ایرانی در شکواییه‌ خود اظهار داشته است: مدت‌ها از درد پهلو رنج می‌بردم. به یکی از پزشکان خارجی که در ایران طبابت می‌کند و گفته می‌شد به طب سوزنی وارد است مراجعه کردم. پزشک خارجی قرار گذاشت مرا از طریق طب سوزنی معالجه کند. وی معالجه خود را از طریق طب سوزنی شروع کرد ولی بعد از مدتی متوجه شدم که از ناحیه ریه ناراحت هستم. هنگامی که به پزشک متخصص مراجعه کردم معلوم شد که بر اثر فرو کردن سوزن ریه‌ام پاره شده است. ناچار تحت عمل جراحی قرار گرفتم و با خرج زیادی که کردم توانستم کمی بهبودی یابم. اکنون از پزشک خارجی به اتهام انجام کاری که تخصص ندارد شکایت دارم.شکایت این مرد ایرانی جهت رسیدگی و تحقیقات بیشتر به شعبه یک اداره آگاهی ارجاع شد و مامورین آگاهی نیز دو روز قبل پزشک خارجی را که متخصص امراض عمومی است جهت تحقیقات به آگاهی احضار کردند.

 افسرقلابی در شهرری به دام افتاد

مردی که با پوشیدن لباس شهربانی از مردم اخاذی می‌کرد توسط ماموران کلانتری شهرری شناخته و دستگیر شد.این مرد که حسن اشراقی نام دارد، در میدان پهلوی شهرری هنگامیکه از راننده‌ای اخاذی مي‌کرد توسط ماموران کلانتری شناسایی و قبل از فرار دستگیر شد. حسن اشراقی لباس سروان شهربانی را بر تن کرده بود و در بازرسی بدنی چندین گواهینامه رانندگی از وی بدست آمد. حسن اشراقی پس از تنظیم پرونده روانه دادسرای تهران شد.

 اسیدپاشی و 10 ماه زندان برای یک دختر

شعبه 5 دادگاه جنایی مرکز دختری را به جرم اسیدپاشی به 10 ماه زندان محکوم کرد.صبح دیروز دادگاه شعبه 5 جنایی مرکز دختر 23 ساله‌ای را به جرم پاشیدن اسید بر روی دوست پسرش به 10 ماه زندان محکوم کرد. این دختر متهم بود که در مهرماه سال 2535 بر اثر اختلافی که با دوست پسرش داشت، بر روی وی اسید پاشید.دختر که مرضیه نام دارد پس از این‌که دوست پسرش از ازدواج با وی خودداری کرد و حتی به وی پیشنهاد کرد که طبق خواسته‌های وی عمل کند بر روی پسر اسید پاشید و وی را مجروح کرد. به دنبال شکایت دوست پسر مرضیه که در یک دیسکوتک کار می‌کند، ماموران مرضیه را بازداشت کردند. مرضیه 5 ماه در بازداشت موقت به سر برد ولی پس از 5 ماه رضایت دوست پسرش را به‌دست آورد و با قید کفیل از زندان آزاد شد. صبح دیروز دادگاه شعبه 5 دادگاه جنایی مرکز مرضیه را به 10 ماه زندان جنحه درجه دو محکوم کرد.

 جسد زن تنها در آپارتمان

جسد زن جوانی داخل آپارتمانش در خیابان اسکندری پیدا شد. دیروز شخصی به نام خالقی به مامورین کلانتری یک اطلاع داد که از داخل یکی از آپارتمان‌های واقع در خیابان آیزنهاور بوی تعفن به مشام می‌رسد و گویا شخصی در آنجا فوت شده است. ماموران به محل حادثه رفتند و با جسد زن جوانی روبرو شدند. جسد ماهرخ افشاری جهت معاینه و تعیین علت قتل با خودشکی به پزشکی قانونی منتقل شد.

 دعوای خریدارو فروشنده

فروشنده‌ای از خریدار به شورای داوری شکایت کرد و صبح روز بعد از توافق و پایان دعوا، خریدار درگذشت.شاکی در شکایت خود آورده بود: خریداری برای خرید خانه‌ام که برای فروش اعلان کرده بودم، مراجعه کرد. وی بعد از دیدن خانه ام را پسندید و مبلغی به عنوان قولنامه به من داد. قرار شد پس از چند روز دیگر به محضر برویم. در این گیرو دار خریدار از من خواست که خانه را تحویلش دهم من هم کلید خانه را به او دادم. شاکی افزوده است: خریدار قبل از اینکه معامله را قطعی کنیم خانه مرا اجاره داد و از خرید خانه هم طفره می‌رود.پرونده‌ای در این مورد در شورای داوری حوزه 6 تشکیل شد و برای رسیدگی به پرونده، فروشنده و خریدار به شورای داوری فراخوانده شدند و در شورای داوری پس از اظهارات طرفین و میانجیگری اعضای شورا خریدار و فروشنده توافق کردند که فروشنده مبلغی را که به عنوان قولنامه گرفته است پس بدهد و مستاجر نیز برای صاحب اصلی خانه بماند. پس از آشتی و توافق میان دو طرف دعوا صبح روز بعد خریدار بطور ناگهانی درگذشت.

 

تاریخ ارسال :  1397/7/18     
تعداد بار مشاهده :  48

تارا فارس» ملکه زیبایی عراق به قتل رسید«تارا فارس» ملکه زیبایی عراق به قتل رسید

ملکه زیبایی اینستاگرامی عراق دقایقی قبل در بغداد به ضرب شش گلوله به قتل رسید.

تارا فارس ملکه زیبایی اینستاگرامی عراق دقایقی قبل در بغداد به ضرب شش گلوله به قتل رسید. او که به خاطر عکس های جنجالی و خارج از عرفش در عراق بسیار سر و صدا کرده بود، به خاطر همان عکس های هنجار شکنانه هم بسیار محبوب بود و در حساب شخصی اینستاگرامش بیش از دو و نیم میلیون دنبال کننده داشت. او یکی از معروف ترین اینفلوئنسرهای عرب محسوب میشد و یکی از زنان تاثیرگذار در فضای مجازی بود.

 تارا، مدل و فشن استایل عرب در ۱۰ ژانویه ۱۹۹۶ در امارات متحده عربی متولد شد. او نخستین بار در سال ۲۰۱۶ عکس های کاملا جنجالی اش را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. او تنها چند ساعت قبل در سن ۲۲ سالگی به قتل رسید.


تاریخ ارسال :  1397/7/07     
تعداد بار مشاهده :  32

زلزله 7.5 ریشتری اندونزی را لرزاند/ 11 کشته یا زخمی


اخبار,اخبار حوادث,زلزله

پس از وقوع چندین لرزه، یک زلزله بزرگ ۷.۵ ریشتری امروز (جمعه) جزیره "سولاوسی" اندونزی را لرزاند و خسارات قابل‌ توجهی برجای گذاشت.

به گزارش ایرنا از رسانه های اندونزیایی، این زلزله تاکنون موجب تخریب ده ها دستگاه خانه در این منطقه شده و به علت قدرت زیاد آن هشدار سونامی نیز صادر شده است.

 

اندونزی با جمعیت بیش از 260 میلیون نفر در بیش از 17 هزار جزیره پراکنده در اقیانوس آرام بر روی خط آتشفشان و کمربند زلزله جنوب شرق آسیا واقع شده و به همین دلیل هرسال شاهد حوادث متعدد زیست محیطی با تلفات و خسارات سنگین اقتصادی است.

 

آمار تلفات در جزیره لومبوک در شرق اندونزی که در سه هفته اول مردادماه شاهد وقوع زلزله های متعدد و پرقدرت تا 7 ریشتر بود به بیش از 500 تن رسید.

 

طبق گزارش دولت اندونزی زلزله های لومبوک حداقل 340 میلیون دلار هزینه و خسارت برجای گذاشته است.

 

در سال 2004 زلزله قدرتمندی در شمال اندونزی رخ داد که باعث سونامی بزرگی در اقیانوس هند شد که در جریان آن 226 هزار نفر در 13 کشور منطقه و از جمله 120 هزار نفر در اندونزی کشته شدند.

 

 

تاریخ ارسال :  1397/7/07     
تعداد بار مشاهده :  14

۱۰ کشته و ۳۵ زخمی در ۲ حادثه رانندگی در سیستان و بلوچستان


۱۰ کشته و ۳۵ زخمی در ۲ حادثه رانندگی در سیستان و بلوچستان

مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: بر اثر وقوع 2 حادثه ترافیکی در جنوب سیستان و بلوچستان خودروهای حامل قاچاق سوخت و انسان (اتباع غیر مجاز) 10 نفر کشته و حدود 35 نفر زخمی شدند.

فریبرز راشدی یکشنبه شب در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: بر اثر برخورد یک دستگاه پراید و پژو با وانت حامل سوخت قاچاق در مسیر زاهدان به خاش محدوده چانعلی 6 نفر کشته شدند.

 وی افزود: بلافاصله 2 تیم از نیروهای اورژانس 115 برای امداد رسانی در محل حادثه حاضر شدند.

 رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) خاش نیز به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر اثر واژگونی خودروی تویوتا حامل اتباع بیگانه در مسیر سراوان به خاش چهار نفر کشته و حدود 35 نفر زخمی شدند.

 رضا کرد گفت: مصدومان با ٦دستگاه آمبولانس به بیمارستان امام خمینی(ره) خاش منتقل شدند.

 به گزارش ایرنا، استان سیستان و بلوچستان به سبب همجواری با دو کشور افغانستان و پاکستان همواره در معرض معضلاتی چون قاچاق انسان، موادمخدر، مواد سوختی و کالا قرار دارد.

 برخی افراد سودجو فعال در قاچاق انسان پس از انتقال اتباع خارجی غیر مجاز به داخل کشور آنان را با خودروهای تیزرو سواری و وانت به استانهای داخلی انتقال می دهند که در این میان برخی رانندگان برای فرار از چنگ قانون با سرعت زیاد در جاده های اصلی و فرعی حرکت می کنند که بعضاً منجر به حوادث جبران ناپذیری می شود.

 برخی از این رانندگان در هر خودروی سواری با ظرفیت 5 نفر تا 18 نفر و در خودروهای وانت تا 30 نفر را نیز سوار کرده و در جاده ها به حرکت در می آیند.

 متأسفانه هرسال قاچاق سوخت و انسان در جاده های جنوب استان به ویژه محدوده شهرستان سراوان سبب تلفات و خسارات زیادی می ‌شود


تاریخ ارسال :  1397/7/02     
تعداد بار مشاهده :  17


ارسال رایگان محصولات در فروشگاه ایران صنعت
 

آمار بازدید ها


وبگو | نمایش آمار بازدیدها بدون دیتابیس
» بازدید امروز: 1795
» بازدید دیروز: 5984
» افراد آنلاین این بخش: 9
» ورودی امروز موتور های جستجو: 298
» ورودی دیروز موتور های جستجو: 1645
» بازدید کل: 1339231

مجوز تجارت الکترونیک


مجوز تجارت الکترونیک

مجوز رسانه بر خط


logo-samandehi

ایران صنعت در شبکه های اجتماعی


پرداخت آنلاین شبکه اجتماعی یوتیوبشبکه اجتماعی تویترشبکه اجتماعی فیس بوک

ایران صنعت: 09106978820


تاریخ :1397/7/28  ساعت:  10:34:53

تمامي كالاها و خدمات اين سایت، داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران صنعت میباشد.