اخبار ورزشی
سایت ایران صنعت

کــاربر مهمان گـــرامی خوش آمـــدیدلوگوی سایت ایران صنعت

پرواز بر فراز موفقیت با عبور از خاکستر مشکلات/ بیماری ناگهانی که بانوی سرعت پارا آسیایی را پرورش داد

دانش آموز مدال آور و سرعتی‌ترین بانوی کاروان پارا آسیایی ۲۰۱۸ از روز‌های زندگی، چالش‌های آن و عوامل موفقیتش گفت.

به گزارش خبرنگار  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اغلب از کاستی‌ها و درک نشدن در جامعه شکایت دارند، گاه آنقدر خود را می‌بازند که گوشه نشینی را انتخاب می‌کنند تا مبادا تیغ تیز نگاه دیگران حالشان را وخیم‌تر کند و گاه قصد حرکت در مسیر را دارند، اما سنگ‌های پیش رویشان اجازه گام برداشتن را نمی‌دهد.

هر از گاهی در طول سال به مناسبتی خاص که در تقویم ذکر شده، یادشان می‌کنند، اما ۳۶۰ روز بعدی سال حضورشان و خواسته هایشان به دست فراموشی سپرده می‌شود و خودشان می‌مانند و کوله باری از مشکلات که باید با آن دست و پنجه نرم کنند.

در حرف کم توان و ناتوان و به بیانی دیگر توان یاب نام گرفتند، اما گاه چون ققنوس از زیرخاکستر مشکلات چنان بیرون می‌آیند که در ظاهر  افراد سالم چنین دستاورد‌هایی ندارند، گاه آنقدر ارزش کارشان عظیم است که تلی از مشکلات هم در ازای این موفقیت‌ها، مانع محسوب نمی‌شود.

پرواز بر فراز موفقیت با عبور از خاکستر مشکلات/ بیماری ناگهانی که بانوی سرعت پاراسیایی را پرورش داد

توان یابان گروهی در ظاهر کمرنگ، اما در عمل موثر در جامعه که آشنایی با آن‌ها جوانه‌های امید و تلاش را برای هرکسی زنده می‌کند؛ گروهی که خودشان را با وجود موانع و مشکلات باور کردند تا خلا یک حس یا اندام را جبران کنند، مشکلات را فرصت بدانند و مسیر را برای رسیدن به هدف با اراده به ثمر برسانند.

همین چند روز پیش بود که کاروان مسابقات پاراآسیایی با درخششی قابل توجه رتبه سوم آسیا را به خود اختصاص داد و رکورد‌های قابل توجهی در برخی رشته‌ها برجای گذاشت؛ کاروانی که البته از سایر کاروان‌های ورزشی نتایج بهتری رقم می‌زند تا نشان دهد به معنای واقعی «خواستن توانستن است».

در هفته تربیت یدنی به مناسبت درخشش کاروان ایران در مسابقات پاراآسیایی با یکی از شرکت کنندگان این دوره از مسابقات که به تازگی با دوران دانش آموزی خداحافظی کرده است و حالا ادامه مسیرش را در دانشگاه طی خواهد کرد، به گفتگو پرداختیم.

هاجر صفرزاده دونده دوی ۲۰۰ متر کلاس T۲۲ و دارنده مدال نقره و برنز مسابقات آسیایی جاکارتا در گفت و گو با خبرنگار  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ از حال و هوای زندگی و سوق پیداکردن به ورزش قهرمانی گفت تا یادمان نرود در کمبود‌ها و مشکلات می‌توان بسیار درخشید؛ در ادامه مصاحبه مشروح با وی را می‌خوانیم.

پرواز بر فراز موفقیت با عبور از خاکستر مشکلات/ بیماری ناگهانی که بانوی سرعت پاراسیایی را پرورش داد

باشگاه خبرنگاران جوان: بیشتر از خودتان بگویید و چه برنامه‌ای برای آینده دارید؟

صفرزاده: من ساکن اصفهان هستم و ۱۹ سال دارم و با مشکل کم بینایی مواجهم؛ اکنون رشته دو و میدانی را دنبال می‌کنم و در سطح کشور و برون مرزی مدال آوری داشتم و به تازگی از مدرسه جدا شدم و از بهمن ماه با سهمیه قهرمانی رشته تربیت بدنی را در دانشگاه ادامه خواهم داد.

باشگاه خبرنگاران جوان: از سوابق ورزشی و دستاورد‌های تان بگویید.

صفرزاده: از دوران کودکی ورزش کردن را بسیار دوست داشتم و از ۱۳ سالگی تکواندو را دنبال می‌کردم و موفق به کسب دان یک شدم و از ۱۶ سالگی به بعد دو و میدانی را به طور جدی و حرفه ای‌تر دنبال کردم که توانستم ۳۵ مدال طلای کشوری، ۲ مدال بین المللی در فروردین ۹۶، ۲ طلای جهانی رده نوجوانان در مرداد ۹۶، ۳ طلای پارا آسیایی سال ۹۶ و ۲ نقره و یک برنز مسابقات آسیایی جاکارتا را کسب کنم.

بیماری ناگهانی مادرزادی که سبب موفقیت شد

باشگاه خبرنگاران جوان: چطور با معلولیت کنار آمدید و توانستید موفقیت‌های قابل توجهی کسب کنید؟

صفرزاده: در ۱۳ سالگی و به طور کاملا اتفاقی در عرض یک شب تا صبح بینایی کاملم را از دست دادم و به عقیده پزشکان این بیماری نادر و مادرزادی است که فعلا درمانی برای آن وجود ندارد؛ هرچند پذیرش این اتفاق برایم بسیار دشوار بود، اما خیلی تلاش کردم تا بتوانم دوباره زندگی را از سر بگیرم و این اتفاق را قبول کنم.

پرواز بر فراز موفقیت با عبور از خاکستر مشکلات/ بیماری ناگهانی که بانوی سرعت پاراسیایی را پرورش داد

باشگاه خبرنگاران جوان: چطور شد که بعد از مشکل بینایی به دو و میدانی علاقه پیدا کردید؟

صفرزاده: یک روز اتفاقی در آموزش و پرورش استثایی بودم که به من پیشنهاد دادند تا برای دو و میدانی تست دهم که در این تست پذیرفته شدم،  با توجه به اینکه پیش از این ورزش می کردم، بدنم آمادگی جسمانی مناسبی داشت در نتیجه خیلی زود توانستم جایگاه قابل توجهی کسب کنم و طی سه، چهار سال مقام‌های جهانی به دست بیاورم.

باشگاه خبرنگاران جوان: فکر می‌کنید اگر این بیماری پیش نمی‌آمد، موفق‌تر بودید؟

صفرزاده: همانطور که گفتم پذیرش این موضوع برایم خیلی مشکل بود به ویژه برای من که سلامتی و بینایی کامل را تجربه کرده بودم این اتفاق سنگین‌تر بود، اما با خودم کنار آمدم و این بیماری را حکمت خدا دانستم.

 فکر می‌کنم اگر این بیماری نبود نمی‌توانستم این چنین موفقیت‌های قابل توجه ای کسب کنم و حالا این بیماری و کمبود را نقص نمی‌دانم بلکه نقطه قوتی برای من محسوب می‌شود.

پرواز بر فراز موفقیت با عبور از خاکستر مشکلات/ بیماری ناگهانی که بانوی سرعت پاراسیایی را پرورش داد

باشگاه خبرنگاران جوان: چطور درس و ورزش قهرمانی را با هم پیش بردید؟

صفرزاده: با توجه به اینکه پیش از این اتفاق در مدرسه عادی بودم بعد از آن هم در مدارس عادی تحصیل را ادامه دادم و اول تصور اینکه با مشکل بینایی بین بچه‌های سالم باشم سخت بود، اما این موضوع را پذیرفتم و خوشبختانه در دوران مدرسه از سوی دانش آموزان و معلمان نه تنها برخورد بدی ندیدم بلکه با من همراهی کردند و مشکل چندانی نداشتم و فقط کمی در حین مطالعه دروس با مشکلاتی مواجه بودم.

پرواز بر فراز موفقیت با عبور از خاکستر مشکلات/ بیماری ناگهانی که بانوی سرعت پاراسیایی را پرورش داد

با توجه به اینکه ورزش را حرفه‌ای دنبال می‌کردم برنامه ریزی فشرده‌ای برای درس خواندن داشتم تا از کلاس عقب نمانم و شب‌ها بیدار بودم تا درس بخوانم و عصر‌ها در سالن تمرین دو و میدانی داشتم.

کمبود امکانات انتخاب رشته مبتنی بر علاقه را از من گرفت

باشگاه خبرنگاران جوان: هیچ مانع یا کمبودی در دوران تحصیل نداشتید؟

صفرزاده:چرا موانعی داشتم و همین موضوع باعث شد تا رشته ریاضی یا تجربی را نتوانم انتخاب کنم و با وجودی که در علوم انسانی و حفظیات ضعیف بودم این رشته را انتخاب کردم و در همین رشته هم امسال کنکور دادم؛ رشته‌ای که علاقه‌ای نداشتم، اما به دلیل شرایطم باید آن را می‌پذیرفتم هرچند برای دانشگاه و با توجه به سهمیه قهرمانی تربیت بدنی را دنبال خواهم کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان: چه خواسته‌ای از جامعه و مسئولان دارید؟

یکی از مشکلات ما این است که در جامعه کمتر دیده می‌شویم و امیدوارم نگاه جامعه نسبت به ما پررنگ شود؛ بیشتر به مردم معرفی شویم تا فاصله‌ای بین ما و دیگران نباشد.

پرواز بر فراز موفقیت با عبور از خاکستر مشکلات/ بیماری ناگهانی که بانوی سرعت پاراسیایی را پرورش داد

باشگاه خبرنگاران جوان: و اما حرف آخر

صفرزاده: همچنان ورزش را به طور حرفه‌ای ادامه می‌دهم و اکنون مشغول آماده سازی خودم برای بازی‌های توکیو و پارالمپیک هستم  و از خانواده و مربی خوب و همراهم تشکر می‌کنم.

تاریخ ارسال :  1397/8/01     
تعداد بار مشاهده :  23

یک میلیون تومان، قیمت بلیت پرسپولیس و السد! 

یک میلیون تومان، قیمت بلیت پرسپولیس و السد! + سند

در حالی که هنوز چند ساعت از شروع بلیت فروشی بازی پرسپولیس و السد نگذشته است، بررسی‌های خبرنگار ایسنا نشان می‌دهد فروش بلیت‌های جایگاه و روبه‌روی جایگاه در بازار سیاه به بالای یک میلیون تومان رسیده است.به گزارش ایسنا، روز سه‌شنبه دیدار برگشت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و السد در چارچوب مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. در همین راستا بلیت فروشی اینترنتی این بازی از امروز (شنبه) آغاز شده است اما به علت مراجعه زیاد هواداران پرسپولیس، سایت خرید بلیت این سایت ساعاتی دچار اخلال شد و در حال حاضر نیز سرعت آن کند است و دوباره از دسترس خارج می‌شود. در همین شرایط اما از گوشه و کنار خبر می‌رسد که بلیت‌های قسمت‌های جایگاه و رو به روی جایگاه به فروش رفته است. 

next

تاریخ ارسال :  1397/7/28     
تعداد بار مشاهده :  35

صعود سخت برای شاگردان برانکو

پرسپولیس 1 نود ارومیه 0؛ بدون شگفتی

پرسپولیس توانست در خوان اول حضورش در جام حذفی مقابل حریف دسته اولی خود به برتری دست یابد و اکنون سپیدرود را پیش رو خواهد داشت.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیسی‌ها که تمام تمرکز خود را روی مسابقه حساس و تاریخی مرحله نیمه نهایی در هفته آینده قرار داده‌اند، برابر حریف دسته اولی خود پیروزی پر دردسری را کسب کردند.
بردی که البته با یک تلفات سخت همراه بود و اکنون همه در اردوگاه این تیم نگران وضعیت کمال کامیابی نیا هستند که در جریان بازی با مصدومیت کتف از زمین بازی خارج شد. پرسپولیس با گلی که محمد انصاری چهره پرخبر این بازی به ثبت رساند راهی مرحله بعدی شده و اکنون سپیدرود رشت را پیش رو خواهد داشت.

 

استادیوم: آزادی                         تماشاگر: حدود 5 هزار نفر
داور: شاهو اصلانی                   کمک داوران: فرهاد فرهادپور و علی احمدی

 

 

پرسپولیس:

 

 • بوژیدار رادوشوویچ
 • سیدجلال حسینی
 • شجاع خلیل زاده
 • شایان مصلح
 • محمد انصاری
 • کمال کامیابی نیا (دقیقه 73، حمید طاهرخانی)
 • احمد نوراللهی
 • آدام همتی (دقیقه 75، احسان علوان زاده)
 • سیامک نعمتی
 • علی علیپور
 • گادوین منشا (دقیقه 89، محسن ربیع خواه)


سرمربی: برانکو ایوانکوویچ 

 


نود ارومیه:

 

 • مهدی خسروی
 • آرمان سوادگر (دقیقه 55، بهنام رسومی نیا)
 • محمد زینالی
 • محمد عبادزاده
 • عرفان پور افراز (دقیقه 81، اکبر صفرزاده)
 • علی سلیمانی
 • داود شاهوراقی ( دقیقه 88، میلاد سوری)
 • حسام مقصودی
 • امیرحسین نادم
 • اصغر نصیری
 • فرشاد اسدی

 

سرمربی: محمود بیات‌لو

  

کارت زرد:

 

محمد انصاری از پرسپولیس دقیقه 55

علی علیپور از پرسپولیس 74

سیامک نعمتی از پرسپولیس دقیقه 88

  

شرح گل:

 

پرسپولیس 1 نود ارومیه 0 : ( دقیقه 59، محمد انصاری): ضربه محمد انصاری از پشت محوطه جریمه با عبور از مدافعان نود و اشتباه دروازه بان حریف به تک گل این تیم تبدیل شد.

  

دقایق حساس:

 

دقایق 1-7: پرسپولیس صاحب توپ است اما هنوز نتوانسته موقعیت جدی روی دروازه حریف دسته اولی خود شکل دهد. یک برخورد توپ درون محوطه جریمه به دست مدافع نود ارومیه که به نظر پنالتی نبود و یک کرنر حاصل تلاش پرسپولیس تا این لحظات بوده است.

دقیقه 12: شوت 30 متری محمد انصاری جدی ترین خطر روی دروازه نود ارومیه را شکل داد که توپ بعد از برخورد با دستان دروازه بان به کرنر سوم پرسپولیس تبدیل شد.

دقیقه 21: حرکت عرفان پورافراز از میانه میدان و مشایعت بازیکن پرسپولیس تا پشت محوطه جریمه با شوت این بازیکن در آستانه تهدید دروازه بوژیدار با تکل محمد انصاری دفع شد.

دقیقه 25: ضربه ایستگاهی برای نود ارومیه، پشت محوطه جریمه موقعیت شوتزنی را برای پورافراز شکل داد که ضربه این بازیکن با اختلاف کمی از دروازه بوژیدار راهی اوت شد.

دقیقه 27: روی توپگیری آدام همتی، احمد نوراللهی صاحب موقعیت شوتزنی شد که ضربه این بازیکن با اختلاف راهی اوت شد تا فرصت مناسبی از دست پرسپولیس برود.

دقیقه 39: ضربه ایستگاهی برای پرسپولیس پشت محوطه جریمه را احمد نوراللهی با فاصله کمی از تیرک افقی راهی اوت کرد.

دقیقه 55: ارسال بلند برای تک مهاجم نود ارومیه با خطای محمد انصاری در فرصت ضدحمله همراه شد که داور ضمن اعلام یک ضربه ایستگاهی چسبیده به خط، انصاری را با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه 56: فرار آدام همتی به محوطه جریمه و در زاویه بسته با ضربه این بازیکن تنها یک ضربه کرنر نصیب پرسپولیس کرد.

 

پرسپولیسنکات ویژه:


* پرسپولیس در فصل گذشته در جام حذفی در مرحله یک چهارم و برابر نفت آبادان در استادیوم آزادی و در ضربات پنالتی حذف شد.
* نود ارومیه در سال 90 تاسیس شد و علت قرار دادن نام این تیم به نود به همین منظور است. سال تاسیس آنها همزمان با آخرین قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی با هدایت علی دایی محسوب می‌شود.
* کمترین گل زده و بیشترین گل خورده در لیگ دسته اول در کارنامه نود ارومیه قرار دارد. عرفان افروز و محمد علیزاده تنها گلزنان این تیم در لیگ دسته اول محسوب می‌شوند.
* نود ارومیه طی 3 بازی اخیر خود گلی دریافت نکرده است. آنها طی چهار بازی اخیر خود نیز دو گل به ثمر رسانده‌اند. 3 شکست سنگین آنها مربوط به هفته‌های ابتدایی لیگ است.
* پرسپولیس طی سه فصل اخیر با برانکو به ترتیب با شکست برابر قشقایی شیراز در ضربات پنالتی، ذوب آهن و نفت آبادان در ضربات پنالتی شکست خورده و حذف شده‌ است.
* بهترین گلزنان پرسپولیس با هدایت برانکو در جام حذفی مهدی طارمی و گادوین منشا با دو گل زده هستند. باید دید در فصل جدید کدام بازیکن قادر است از این تعداد عبور کند.
* پرسپولیس تاکنون 5 بار در جام حذفی به قهرمانی دست یافته است. آخرین قهرمانی آنها برابر ملوان و در دو بازی رفت و برگشت رقم خورد.
* برانکو ایوانکوویچ در این بازی به بیرانوند، امید عالیشاه و بشار رسن استراحت داده است و حسین ماهینی را نیز به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

* بازیکنان پرسپولیس با بازوبند مشکی در این بازی حضور یافته اند تا با هافبک عراقی تیم شان که مادرش را از دست داده ابراز همدردی کنند.

 

پرسپولیس

 

اتفاق ویژه:


کامیابی نیا بار دیگر دچار مصدومیت از ناحیه کتف شد. هافبک پرسپولیس که طی دو فصل اخیر بارها با این اتفاق مواجه شده، اینبار در جدال جام حذفی و در استادیوم آزادی مجبور به ترک زمین به واسطه در رفتن کتف شد و با آمبولانس از استادیوم خارج شد و همه در انتظار خبری از او پیش از جدال حساس مقابل السد در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا هستند.

 

بازیکن برتر:


محمد انصاری در این بازی چهره خبرساز پرسپولیس لقب گرفت. بازیکنی که روی یک صحنه موفق شد ضدحمله خطرناک نود ارومیه را با خطا متوقف کند و برخی کارشناسان اعتقاد به مستحق بودن کارت قرمز برای او بودند، با شوتی مهارنشدنی قفل دروازه نود ارومیه را شکست و تیمش را راهی مرحله بعدی کرد. بازیکنی که در این بازی هم در دفاع میانی به کار گرفته شد و توانست نمره قبولی دریافت کند.

تاریخ ارسال :  1397/7/26     
تعداد بار مشاهده :  32

دیدار دوستانه ملی فوتبالغلبه ایران بر بولیوی/پنجاهمین برد کی‌روش با تیم ملی رقم خورد

تیم ملی فوتبال ایران در بازی دوستانه مقابل بولیوی به پیروزی رسید و این پنجاهمین برد کی‌روش با تیم ملی بود.


غلبه ایران بر بولیوی/پنجاهمین برد کی‌روش با تیم ملی رقم خورد

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال ایران در دیداری دوستانه از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم بولیوی رفت که  بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود تیم ملی ایران به پایان رسید.


این اولین بازی تیم ملی در ورزشگاه آزادی بعد از جام جهانی بود و پنجاهمین برد کی‌روش با تیم ایران بود. تیم ملی در فاز هجومی در این مسابقه نمایش قابل قبولی ارایه کرد.

داور: عباس غلوم( کویت)

کمک داوران:علی شعبان و حمود الفهلی( کویت)

کارت زرد:-

کارت قرمز:-

گل‌ها: علیرضا جهانبخش (۱۷)، مهدی ترابی (۶۳) برای ایران کاردوزو (۵۱) برای بولیوی

ترکیب تیم ملی فوتبال ایران:

علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، روزبه چشمی، مجید حسینی، امید ابراهیمی احسان حاج صفی(از دقیقه ۸۴ علی کریمی)، وحید امیری( از دقیقه ۴۶ اشکان دژاگه)،، سامان قدوس( از دقیقه ۴۶ مسعود شجاعی)، مهدی طارمی،( از دقیقه ۷۸ علی قلی زاده) علیرضا جهانبخش ( از دقیقه ۴۶ مهدی ترابی)، سردار آزمون( از دقیقه ۴۶ کریم انصاری فرد)

سرمربی: کارلوس کی روش

ترکیب تیم بولیوی:

ویسکارا، هاکوئین لوئیز، خوان گابریل، خوزه مانوئل، ریبرا اسکار، وایار دیگو، اروین( از دقیقه ۶۷ مارتینز)، لیونل جاستینانو( انیز از دقیقه ۸۱)،هنری واکا، رودی کاردوزو( از دقیقه ۷۷ کامپوس)، ژلیبرت الوارز( از دقیقه ۷۷ لوئیز واکا).

سرمربی: فاریاس

اتفاقات مهم بازی:

حضور شماری از بانوان ایرانی و بولیوی از نکات قابل توجه در این بازی بود.

در دقیقه یک مسابقه علیرضا بیرانوند یک موقعیت تک به تک را از مهاجم بولیوی گرفت.

دقیقه ۲ هم ضربه کاشته امید ابراهیمی روی سر مهدی طارمی فرود آمد که ضربه این بازیکن به تیرک دروازه بولیوی خورد.

دقیقه ۱۰ بولیوی بازهم یک فرصت گلزنی پیدا کرد که بیرانوند با کمک مجید حسینی توپ را مهار کرد.

گل اول ایران:  علیرضا جهانبخش در دقیقه ۱۷ یک ضربه سر زد که دروازه‌بان بولیوی توپ را برگشت دادو خود جهانبخش با یک ضربه دقیق گل اول تیم ملی ایران را زد.

دقیقه ۲۴ سردار آزمون یک فرصت گلزنی را از دست داد و توپ از مقابل پای او به بیرون رفت.

دقیقه ۳۰ شوت آرام سردار آزمون در موقعیت آفساید به علیرضا جهانبخش رسید و گل این بازیکن مردود اعلام شد.

تیم ملی در نیمه اول در فاز هجومی بازی خوبی را به نمایش گذاشت.

نیمه دوم:

گل مساوی بولیوی: شوت از راه دور کاردوزو وارد دروازه ایران شد تا بازی به مساوی کشیده شود.

دقیقه ۵۷ مجید حسینی از داخل محوطه جریمه شوتی بی دقت زد که توپ به آسمان رفت!

گل دوم ایران: مهدی ترابی در دقیقه ۶۳ با فرار از تله آفساید توانست توپ را از میان پاهای دروازه بان بولیوی عبور بدهدو گل دوم ایران را به ثمر رساند.

دقیقه ۷۲ احسان حاج صفی یک فرصت ایده آل گلزنی را از دست داد و ضربه سر بی دقت او از کنار دروازه بولیوی به بیرون رفت.

دقیقه ۸۰ شوت بازیکن بولیوی را بیرانوند با دو ضرب و به خوبی مهار کرد و بعد از این صحنه دچار مصدومیت شد.

تاریخ ارسال :  1397/7/25     
تعداد بار مشاهده :  11

دایی: تاج باید اختلاف‌ها را حل کند/ پرسپولیس می‌تواند قهرمان آسیا شود

علی دایی

سرمربی تیم فوتبال سایپا می‌گوید مهدی تاج باید به اختلافات میان تیم ملی بزرگسالان و امید ورود کند.

علی دایی در گفت‌وگو با ایسنا درباره انتخابش به عنوان بهترین مهاجم تاریخ جام ملت‌های آسیا اظهار کرد: مردم همیشه به ما لطف داشته‌اند. ما اول خدا را داریم و بعد حمایت مردم را خواهیم داشت. مردم همیشه محبت‌شان را نسبت به من نشان داده‌اند و ما چه در کارهای اجتماعی و چه در بخش ورزش مورد لطف مردم قرار می‌گیریم.

او درباره تیم ملی فوتبال ایران و روند آماده‌سازی‌اش برای جام ملت‌های آسیا هم گفت: من زیاد اخبار رسانه‌ها را دنبال نمی‌کنم و نمی‌دانم که چه هجمه‌ای به وجود آمده و چه حاشیه‌هایی پیرامون تیم ملی وجود دارد اما می‌دانم به عنوان یک ایرانی همه ما وظیفه داریم از تیم ملی حمایت کنیم. در حال حاضر که زمان کوتاهی تا جام ملت‌های آسیا زمان باقی مانده باید همه از تیم ملی حمایت کنیم. کنار تیم ملی باشیم و هر کسی این تیم را هدایت می‌کند مورد حمایت قرار دهیم.

وی درباره اختلاف نظرهایی که میان استیلی و اعضای تیم ملی امید با کی‌روش و تیم ملی بزرگسالان به وجود آمده هم گفت: من از این اخبار زیاد اطلاع ندارم که بخواهم اظهار نظر دقیقی بکنم اما به نظرم به خاطر این که همه این تیم‌ها زیرمجموعه فدراسیون فوتبال هستند، آقای تاج باید همه را به آرامش دعوت کند. مگر می‌شود تیم ملی بزرگسالان با تیم ملی امید و جوانان مشکل داشته باشد؟ آقای تاج حتما باید این مسائل را حل کند.

دایی در پایان درباره حضور احتمالی پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا و شانس قهرمانی این تیم در این تورنمنت هم گفت: پرسپولیس تا الان هم کار بزرگی انجام داده است. پرسپولیس همان طور که الدحیل را ۳ بر یک شکست داد و به نوعی کار نشدنی را انجام داد، می‌تواند ان‌شاءالله در آسیا قهرمان هم شود.

تاریخ ارسال :  1397/7/24     
تعداد بار مشاهده :  16


ارسال رایگان محصولات در فروشگاه ایران صنعت
 

آمار بازدید ها


وبگو | نمایش آمار بازدیدها بدون دیتابیس
» بازدید امروز: 2159
» بازدید دیروز: 6731
» افراد آنلاین این بخش: 60
» ورودی امروز موتور های جستجو: 341
» ورودی دیروز موتور های جستجو: 1940
» بازدید کل: 1359175

مجوز تجارت الکترونیک


مجوز تجارت الکترونیک

مجوز رسانه بر خط


logo-samandehi

ایران صنعت در شبکه های اجتماعی


پرداخت آنلاین شبکه اجتماعی یوتیوبشبکه اجتماعی تویترشبکه اجتماعی فیس بوک

ایران صنعت: 09106978820


تاریخ :1397/8/01  ساعت:  11:18:23

تمامي كالاها و خدمات اين سایت، داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران صنعت میباشد.