آموزش طراحی وب
سایت ایران صنعت

کــاربر مهمان گـــرامی خوش آمـــدیدلوگوی سایت ایران صنعت

نکات مهم در مورد SEO


نکات مهم در مورد SEO1- فعال سازی CDN
یک شبکه تحویل محتوا (CDN) بهینه سازی تحویل محتوا وب سایت شما را به بازدیدکنندگان شما می دهد. این به خصوص مفید است اگر شما بازدید کنندگان که وب سایت خود را از مناطق مختلف جغرافیایی مشاهده کنید.

2- حجم انتقال HTML شما در 130 کیلوبایت گسترده است. این نباید بیش از 64 کیلوبایت باشد. 

3- GZ فشرده سازی فعال است
فشرده سازی فعال است این باعث کاهش اندازه وب سایت شما و کمک به بارگذاری محتوای وب سایت شما می شود.

   
4- وب سایت شما از یک رمزنگاری SSL استفاده می کند.
عالی! وب سایت شما از یک رمزنگاری SSL استفاده می کند. تمام محتوای ورودی و خروجی وب سایت شما رمزگذاری شده است.

وضعیت آپاچی پنهان است
صفحه وضعیت وب سرور شما در دسترس نیست. این به عنوان محافظت در مقابل هکرهای بالقوه عمل می کند.

نسخه سرور قابل مشاهده نیست
نسخه سرور وب سرور شما به صورت عمومی قابل مشاهده نیست. این کمک می کند تا آسیب پذیری های سرور شما را به هکرها نشان ندهید.

تاریخ ارسال :  1397/6/12     
تعداد بار مشاهده :  12


اتوماسیون اداری,سیستم­های اداری,معرفی اتوماسیون اداری

امروزه در سراسر دنیا، هر مدیر دانا و دور‌اندیشی به دنبال این است که بهره‌وری شرکت، سازمان و یا مؤسسه زیر نظر خود را تا حد امکان بالا ببرد. به همین منظور این مدیران از روشها و راهکارهای جدید برای مدیریت فرآیندهای داخل سازمان استفاده می‌نمایند.

جهت اینکه یک مدیر موفق بتواند به جلو حرکت کند باید به اطلاعات صحیح سازمانی و آمارها به راحتی دسترسی داشته باشد و بر انبوه اطلاعات فرم‌ها، اسناد، مدارک و نامه‌‌ها از داخل سازمان خود و یا حتی از راه دور، مسلط باشد. این کار نیازمند یکسری ابزار و وسیله می باشد.

پس از گذشت مدت زمانی کوتاه، در یک سازمان، شرکت و یا مؤسسه، آنقدر اطلاعات جمع می‌شود که اگر  مدیریت نشود، بجای اینکه یک سرمایه گرانقدر برای آن سازمان به حساب آیند، مانند غل و زنجیری به پای مدیران آن سازمان، حرکت آنها را کندتر و کندتر می‌کند و فکر آنها را از آینده به حال معطوف می‌سازد.

مدیران برای رسیدن به بهره‌وری بالاتر، به این سمت روی آورده‌اندکه برای برخی از نیازهای سازمان خود (سیستم­های اداری – مالی- مدیریت منابع انسانی- اطلاعات مدیریت و عملیات مکانیزه سازمانی) بسترهای اطلاعاتی آماده کنند تا سازمان خود را از سیستمهای سنتیِ مبتنی بر کاغذ نجات دهند و به سمت سیستمهای الکترونیکی و کامپیوتری یکپارچه راهنمایی کنند.


اتوماسیون اداری آی کن


جهت سفارش اتوماسيون اداري كليك كنيد و درخواست خود را به ما بسپاريد

منبع : بيتوته ويرايش ايران صنعت

برچسپ : اتوماسیون اداری چیست؟

next

تاریخ ارسال :  1396/6/25     
تعداد بار مشاهده :  231

بهینه سازی وب سایت,سئو سایت,سئو

 
شرکت پیام آوران در هفته گذشته نشستی را با موضوع بهینه سازی سایت برگزار کرده است. دستاوردهای این جلسه در راستای تکامل مسیر سئوی سایت مورد بحث و بررسی قرار گرفت. طبق گفته مدیران شرکت پیام آوران تمامی الگوریتم های گوگل از شروع فعالیت رسمی تاکنون بررسی شده اند. براین اساس مشخص شد که گوگل یکی از مهمترین الگوریتم های سئو با نام «reCAPTCHA» را بر روی وب سایت ها اجرا کرده است. 
 
گوگل از زمانی که متوجه سوء استفاده برخی از وب سایت ها در ارائه محتواها شده بود، تلاش کرد تا این سوء استفاده ها را با روش مسدود کردن وب سایت های جعلی به کمترین حد ممکن برساند. اولین طرح گوگل در 10 سال پیش با عنوان reCAPTCHA برای فراهم کرددن بستر مناسب و بدون نگرانی از سوء استفاده های احتمالی و نفوذ اسپم ها بود.


در نشست پیام آوران مشخص شد که بیش از یک میلیارد کاربر از reCAPTCHA استفاده می کنند. همچنین در این جلسه تغییراتی که reCAPTCHA در طی سال های متوالی صورت گرفت، مشخص شد. در ابتدا این الگوریتم تنها بر روی متون و محتواهای متنی متمرکز می شد. اما اکنون به شماره، نام خیابان و تصاویر اشیاء گوناگون هم حساسیت پیدا کرده است.


با توجه به اینکه گوگل هر سال در تلاش است تا این الگوریتم را اصلاح و افزونه های بیشتری را به آن اضافه کند، در جلسه هفته گذشته پیام آوران تلاش شد تا دستاوردهای مدیران چندین شرکت به اشتراک گذاشته شود. چرا که هم اکنون تعداد کاربران دنیای دیجیتالی در هر حال افزایش است. همین امر توجه ویژه به تولید محتوا و بهینه سازی وب سایت را بیش از پیش ضروری می کند.


گوگل یکی از بخش های Google Play را راه اندازی کرده است که reCAPTCHA Android API نام دارد و به حیطه امنیت سایت مرتبط می شود. یکی دیگر از بحث هایی که در جلسه شرکت پیام آوران به آن پرداخته شد، مبحث امنیت سایت بود. در حالی که طبق گفته های مدیر این شرکت، reCAPTCHA Android API می تواند ربات و انسان را بخوبی تشخیص دهد که این امر امنیت را برای کاربران سایت مهیا می کند.


از دیگر بحث هایی که در این نشست مورد بررسی قرار گرفته، بررسی میزان ریسک و سایر تجزیه و تحلیل های دیگر در پشت صحنه سایت بود. این کار هم از طریق تکنولوژی جدید از طریق reCAPTCHA بصورت نامرئی انجام می شود. از سوی دیگر اطمینان و اعتماد کاربران را نسبت به وب سایت افزایش می دهد.

next

تاریخ ارسال :  1396/5/12     
تعداد بار مشاهده :  278سئو,سئو سایت,روش های سئو سایت

سئو پروسه بسیار پیچیده ای است که باید بطور دقیق توسط متخصص سئو اجرا شود.

شرکت سئو ماوی ، ارائه دهنده خدمات بهینه سازی  به برندهای برتر ، جدیدترین راهکار های سئو  در سال جدید را معرفی کرد.

سئو تضمینی برای رتبه اول جستجوی گوگل امروز یکی مهمترین بخش های بازاریابی هر کسب و کاری است.

به نظر شما چرا امروزه دامنه بسیار زیادی با اشتیاق ثبت می شود برای آنها قالب طراحی می شود محتوا بسیار خوب در آن ها گذاشته می شود اما بعد از گذشت یک سال این دامنه ها آزاد می شوند.

یکی از مهم ترین بخش های موفقیت یک سایت داشتن هدف و استراتژی که باعث می شود کسب و کار اینترنتی شما رونق بگیرد اما این رونق نیازمند دیده شدن است که بخشی از آن با گرفتن ورودی حاصل می شود حال سئوال اینجاست چه ورودی باعث رشد سایت می شود بازدید کننده ای که دنبال محصول شما باشد با اختیار خود وارد سایت شود و از همه مهم تر بارها وارد سایت شما بشود جالب بدانید که کاربران اکثر بعد از چند بار ورود به یک سایت سود آوری ایجاد می کنند.

حال میتوان گفت بازدید کننده ای که از طریق گوگل وارد سایت شما می شود هم دنبال محصول شماست هم از طریق صفحات مختلف وارد سایت شما می شود و هم با اختیار خود موضوع را تایپ و با کلیک کردن وارد سایت می شود و برای اینکه در صفحه اول گوگل باشید باید روی سئو خود کار کنید.

جالب بدانید حتی سایت های بزرگ که روزانه ۲۰۰ هزار بازدید کننده دارند برای یک کلمه کلیدی که ماهی ۵۰۰۰ جستجو دارد بسیار حساس هستند چرا که می دانند درصد بسیاری از بازدید کننده های مستقیم سایت آنها از طریق همین کلمات کلیدی و موتورهای جستجو بدست آمده است.

بهینه سازی سایت برای جستجوی گوگل یا به اصطلاح سئو ( SEO ) پروسه بسیار پیچیده ای است که باید بطور دقیق توسط متخصص سئو اجرا شود.


next

تاریخ ارسال :  1396/2/13     
تعداد بار مشاهده :  335

با توجه به توصیه W3C شما باید به زبان اصلی برای هر صفحه وب با خاصیت lang داخل تگ، مثل این اعلام:
کدهای ISO 639-1  براي زبان مختلف 

ISO 639-1 اختصارات برای زبان تعریف می کند.

ویژگیها زبان : در HTML و XHTML می توان آنها را در lang و xml استفاده كنيد.

همچنین ليستکدهای کشور مختلف به شرح ذيل مي باشد .

next

تاریخ ارسال :  1396/2/12     
تعداد بار مشاهده :  895


ارسال رایگان محصولات در فروشگاه ایران صنعت
 

آمار بازدید ها


وبگو | نمایش آمار بازدیدها بدون دیتابیس
» بازدید امروز: 2431
» بازدید دیروز: 7607
» افراد آنلاین این بخش: 8
» ورودی امروز موتور های جستجو: 596
» ورودی دیروز موتور های جستجو: 1557
» بازدید کل: 1328535

مجوز تجارت الکترونیک


مجوز تجارت الکترونیک

مجوز رسانه بر خط


ایران صنعت در شبکه های اجتماعی


پرداخت آنلاین شبکه اجتماعی یوتیوبشبکه اجتماعی تویترشبکه اجتماعی فیس بوک

ایران صنعت: 09106978820


تاریخ :1397/7/26  ساعت:  12:37:40

تمامي كالاها و خدمات اين سایت، داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران صنعت میباشد.